Marzec 2013 archive

III edycja Informatycznej Ligi Zadaniowej 2012-2013

19 marca 2013 r. odbył się etap finałowy Informatycznej Ligi Zadaniowej „INFOSTARS” – konkursu organizowanego już po raz trzeci przez Akademicką Szkołę Ponadgimnazjalną dla uczniów łomżyńskich gimnazjów. W tym roku zarówno etap szkolny jak i powiatowy był realizowany przy pomocy testu on-line udostępnionego na stronie ASP. Bezpośrednio po zakończeniu konkursu odbyło się jego podsumowanie i …

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=625

Koncert Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego pod dyrekcją Jana Miłosza Zarzyckiego

7 marca tegoroczny maturzysta oraz uczennice klasy I ASP/ALO uczestniczyli wraz z panią Anną Nawrotek i panią dyrektor Bożeną Święszkowską w koncercie Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego pod dyrekcją Jana Miłosza Zarzyckiego zatytułowanym „Melodie miłości”dedykowanym paniom.

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=430

Wernisaż Siegfrieda Horsta

2 marca 2013 roku o godzinie 12.00 uczennice klasy I ASP/ALO wraz z panią Anną Nawrotek uczestniczyły w wernisażu otwierającym wystawę malarstwa Siegfrieda Horsta- ekspresyjny realizm, której motto brzmi „A może jestem wielkim śpiewem”(Rilke). Wernisaż odbył się w Galerii Sztuki Współczesnej Muzeum Północno- Mazowieckiego w Łomży w salach wystawowych Galerii przy ulicy Długiej 13.

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=418