Maj 2017 archive

List do Rodziców i Wychowawców

List do Rodziców i Wychowawców

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3406

Akcja charytatywna

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły i Uczelni, ludzie dobrego serca! 5 osobowa rodzina z miejscowości BIALIKI (gm. Kolno) straciła cały dorobek życia. Aktualnie mieszkają w blaszaku bez dostępu do wody i prądu. Ludzie o wielkim sercu próbują pomóc im, gromadząc najpotrzebniejsze rzeczy do funkcjonowania. Pomóżmy i MY! Potrzebne są: koce, ręczniki, kołdry, pościel, naczynia i …

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3404

PODZIĘKOWANIE

Towarzystwo Nasz Dom- organizator akcji GÓRA GROSZA, w której nasze Szkoły biorą udział od wielu już lat, przesyła PODZIĘKOWANIE!

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3402

KIERMASZ CERAMIKI w AKADEMICKICH SZKOŁACH (23.05.2017)

Wolontariusze ALO zbierali środki na rzecz Fundacji „Pomóż IM”. Darczyńcy w zamian za wrzucony grosz, otrzymywali ceramiczne upominki wykonane własnoręcznie przez uczennice ALO- kwiaty, broszki i magnesy na lodówkę w kształcie serc. Drobiazgi te przydadzą się wszystkim tym, którzy zapomnieli, że Dzień Mamy już w tym tygodniu!

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3437

Konkurs na logo MRM

http://www.narew.info/wiadomosci/13683,konkurs-na-logo-mlodziezowej-rady-miasta http://www.lomza.pl/index.php?wiad=6853

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3431

COMIESIĘCZNA ZBIÓRKA

COMIESIĘCZNA ZBIÓRKA pieniędzy dla Krystiana- jak zwykle udana dzięki Waszej życzliwości i dobremu sercu! Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w zbiórkę oraz wytrwałych wolontariuszek!

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3394

Trzymamy Kciuki za Krystiana

We czwartek 18.05.2017 odwiedziła nas pani Zaneta Matyjasiak– koordynatorka akcji Łomża piecze Ciasta dla Krystiana. Na jej ręce przekazaliśmy pieniądze zebrane podczas comiesięcznych zbiórek na leczenie Krystiana. W czerwcu planowany jest przeszczep. Trzymamy za Ciebie kciuki Krystianie!

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3434

Spotkanie z wychowawcami

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3374

WAŻNE UROCZYSTOŚCI W NASZYCH SZKOŁACH

Dnia 28 kwietnia b.r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji świąt majowych, połączona z uroczystością zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Wydarzenie to odbyło się w auli w budynku B.

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3383

Uroczysta Akademia

Uroczystość rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz zakończenie roku szkolnego klas maturalnych odbyły się 28 kwietnia. Żegnaliśmy w ALO: 2 klasy o profilu mundurowym, klasę o profilu językowym, a w ASP klasę technikum informatycznego. Gratulacje i życzenia powodzenia na Maturze złożyli: założyciel Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży oraz Rektor WSA- prof. Roman Engler, Dyrektor szkół- p. …

Kontynuuj czytanie

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?p=3366