PGA 2019 – Poznań Game Arena

Grupa 43 uczniów Akademickiej Szkoły Ponadpodstawowej w Łomży miniony weekend podróżując do Poznania, by wziąć udział w 13 edycji PGA – Poznań Game Arena. Te międzynarodowe targi co roku przyciągają ogromne ilości młodych ludzi, dla których gry oraz nowinki komputerowe to nie tylko sposób na spędzanie czasu wolnego, ale przede wszystkim pasja. Na pewno każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie, a atrakcji i miejsc rozlokowanych w 9 wielkich hangarach do zobaczenia nie brakowało.

Oprócz tego, nasi uczniowie wraz z ich opiekunami odwiedzili Stary Rynek w Poznaniu, gdzie mieli czas na zwiedzanie oraz podziwianie uroków tego miejsca. Kolejnego dnia, wszyscy udali się na zawody w paintball’u, by wspólnie móc rywalizować na otwartym terenie i przenieść taktyczne zagrywki oraz strategie z gier komputerowych do rzeczywistości, gdyż żaden z uczestników na pewno nie chciał zostać trafiony kolorowymi kulkami z farbą. Zmęczeni, ale na pewno zadowoleni, wróciliśmy bezpiecznie do domu.