Wolontariat

Konkursy w ramach kampanii „Pola Nadziei”

Doroczna ogólnopolska, kampania pod hasłem „Pola Nadziei” to nie tylko żonkilowe pola, akcje dobroczynne organizowane przez naszych partnerów czy zbiórka „Żonkilowa kwesta”. To również ciekawe konkursy. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy do udziału w konkursach towarzyszących kampanii „Pola Nadziei 2015/2016”, która w tym roku jest realizowana pod hasłem „Nadzieja jest najcenniejszą towarzyszką życia”.

W tym roku gorąco zachęcamy do udziału w czterech inicjatywach tego typu:

• Hasło promujące kampanię „Pola Nadziei” – REGULAMIN
• Logo kampanii „Pola Nadziei” prowadzonej przez Fundację „Pomóż Im’ – REGULAMIN
• Plakat „Pól Nadziei” – REGULAMIN
• Projekt maskotki Fundacji „Pomóż Im” – REGULAMIN

Na prace czekamy od 1 marca do 30 kwietnia 2016 roku. Zapraszamy do p. 106.

Agnieszka Cieślik, opiekun SU ASP i ALO


plakat07.01.2016


MIKOŁAJKI 2015

Piątek 4 grudnia był w naszej szkole dniem szczególnym. Obchodziliśmy Mikołajki ! Oj działo się, działo… Dzień rozpoczęliśmy od dekorowania szkoły świątecznymi ozdobami. Odwiedził nas także Prawdziwy Święty Mikołaj ! (nie jakiś tam przebieraniec brodę miał prawdziwą).

Zaparkował swoje renifery i od razu zabrał się do pracy. Na przerwach pozował do zdjęć z uczniami i cierpliwie wysłuchiwał ich życzeń. Nagrywaliśmy też klip świąteczny, którego premiera odbędzie się na spotkaniu opłatkowym 17.12.

Na auli szkolnej odbyła się loteria fantowa, na której 20 szczęśliwców otrzymało świąteczne upominki. Uczniowie tworzyli wielkoformatowy LIST DO M. (prosili Mikołaja np. o zdanie matury czy egzaminu na prawo jazdy), a nauczyciele ozdabiali bombki, które już niedługo zawisną na naszej ,,żywej” choince. Długo tam jednak nie zagrzeją miejsca, gdyż zostaną sprzedane na przedświątecznej aukcji (18.12). Dochód z ich sprzedaży przekażemy dla Fundacji ,,Pomóż Im ” Dla tej fundacji zbieraliśmy także darowizny i pieniądze (w sumie ponad 160 zł!!!). Uczniowie i nauczyciele chętnie wsparli nas swoim ,,groszem” Puszka była bardzo, bardzo ciężka, i żeby nie siłownia, dziewczyny z SU nie byłyby w stanie jej podnieść. To był dzień pełen wrażeń. Te niezapomniane chwile przybliży Wam fotorelacja.


ZAJĘCIA WARSZTATOWE

02.12.2015- Warsztaty delegatów klas (przedstawicieli Samorządów Klasowych) z pracownikiem Fundacji „Pomóż Im” z Białegostoku- p. Eweliną Sobolewską, która przybliżyła szczegóły naszego udziału w kampanii społecznej Pola Nadziei i istoty działalności Fundacji. Żonkilową kampanię nasze szkoły wspierają już 3 rok.


12334526_1061092803931555_1831007453_o


pkatat25_11_2015

Permalink do tego artykułu: http://asp.wsa.edu.pl/?page_id=1875